Корзина
436 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
АПЦ "АгроСВІТ"
+380964664331Kyivstar
+380500808948Vodafone
Добавить отзыв

Договор оферты

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Фізична особа – підприємець Чечулін Олексій Валерійович що діє на підставі державної реєстрації фізичної особи-підприємця за номером 2 501 017 000 000 3116   від 18.01.2006 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (надалі іменується «Постачальник»), з одного боку, і будь-яка фізична чи юридична особа, яка прийняла дану пропозицію (надалі - «Покупець»), з іншого боку (в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожна окремо - «Сторона») уклали даний Договір публічної оферти (надалі - «Договір»), адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією «Постачальника», укласти з будь-яким «Покупцем» договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, який створений на платформі Prom.ua та має доменне ім'я agrosvit.ks.ua, тобто розташований за адресою https://agrosvit.ks.ua (надалі - «Інтернет-магазин»). Здійснюючи замовленні та оплаті товару чи послуги у «Інтернет-магазині» та оплаті на ньому «Покупець» підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти, та приймає умови цього «Договору» про нижче наведене.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей «Договір» укладається шляхом надання повної й безумовної згоди «Покупця» на укладення цього «Договору» в повному обсязі, без підпису письмових примірників «Сторонами».

1.2. Відповідно до ст. 633, 641, 642 та 644 Цивільного кодексу України умови цього «Договору» однакові для всіх юридичних або фізичних осіб та мають юридичну силу рівносильну договору, підписаному «Сторонами».

1.3. «Покупець» підтверджує ознайомлення та згоду з усіма умовами цього «Договору» в повному обсязі шляхом акцептування, яким вважається будь-яка з наступних дій:

1.3.1. Оформлення замовлення у «Інтернет-магазині», за допомогою особистого облікового запису платформи Prom.ua.

1.3.2. Оплата, згідно умов та в порядку, визначеними даним «Договором» на відповідних сторінках «Інтернет-магазину».

1.3.3. Письмове замовлення (в т. ч. засобами електронної пошти на адресу s0500808948@gmail.com), яке сформульоване після ознайомлення з характеристиками товару, його вартістю, умовами доставки та оплати на відповідних сторінках «Інтернет-магазину».

1.3.4. Письмове замовлення за використанням посилань "Дізнатися партнерські ціни" або "Написати", які розміщені на сторінках «Інтернет-магазину» та які створюють повідомлення у "Кабінеті продавця" за допомогою платформі Prom.ua.

1.3.5. Голосове або письмове замовлення (в т. ч. засобами SMS, MMS, Viber та Telegram на номера +3809646643311 або +380500808948), яке сформульоване після ознайомлення з характеристиками товару, його вартістю, умовами доставки та оплати на відповідних сторінках «Інтернет-магазину».

1.4. Якщо «Покупець» не згоден з умовами даного «Договору», він не має права укладати цей «Договор», а от же не має права робити замовлення товара у «Постачальника» будь-яким способом з зазначених в пункті 1.3. данного «Договору».

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. «Постачальник» зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим «Договором», надати «Покупцю» замовлений їм товар.

2.2. «Покупець» зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим «Договором», оплатити та прийняти товар, наданий «Постачальником».

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ «ПОСТАЧАЛЬНИКА»

3.1. «Постачальник» зобов'язаний оформити замовлення товара від «Покупця» та надати відповідні документи, підтверджуючи отримання оплати від «Покупця», згідно чинного законодавства України, незалежно від способа отримання замовлення товару.

3.2. «Постачальник» зобов'язаний на вимогу «Покупця» надати технічну інформацію, в рамках своєї компетенції, пов'язану з товаром, що замовляється, якщо ця інформація (в тому числі у вигляді фотографії, креслення, відеозйомки) відсутня на відповідних сторінках «Інтернет-магазину».

3.3. «Постачальник» зобов'язаний на вимогу «Покупця» надати сертифікати якості на товари, яки  відносяться до списку товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації, згідно чинного законодавства України.

3.4. «Постачальник» має всі права та зобов'язаний виконувати всі обов'язки, як продавець, згідно чинного Закону України «Про захист прав споживачів».

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ «ПОКУПЦЯ»

4.1. «Покупець» має право використовувати будь-яку інформацію, надану на сторінках «Інтернет-магазину», або надану «Постачальником» за персональним запитом, лише для самостійного ознайомлення необхідного для коректного вибору товару. 

4.2. «Покупець» зобов'язаний своєчасно сплатити та отримати товар згідно домовленості з «Постачальником».

4.3. «Покупець» має всі права та зобов'язаний виконувати всі обов'язки, як споживач, згідно чинного Закону України «Про захист прав споживачів».

5. ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. «Постачальник» повинен підтвердити, скорегувати або анулювати замовлення, до того моменту поки воно не оплачено.

5.2 «Покупець» оплачує вартість замовлення за «Договором», будь-яким із способів, вказані на сторінці «Умови оплати та доставки», розміщеної за адресою https://agrosvit.ks.ua/delivery_info. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів до «Постачальника».

5.2. Ціни на будь-які позиції товару, зазначені у «Інтернет-магазині» є чинними на момент здійснення замовлення.

5.3. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на «Постачальника», за винятком вибору способів оплати «Післяплата» чи «Готівкою».

5.4. Послуги платіжних систем, терміналів та банківські комісії «Покупець» сплачує додатково.

6. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ДОСТАВКИ

6.1.  «Покупець» самостійно обирає будь-який із способів доставки, вказані на сторінці «Умови оплати та доставки», розміщеної за адресою https://agrosvit.ks.ua/delivery_info. Також, при оформленні замовлення (за виключенням способу доставки «Самовивіз»), «Покупець» повинен чітко, щоб не допустити іншого тлумачення, вказати необхідну інформацію - прізвище, ім'я та по батькові одержувача, його контактний номер телефону, назву населеного пункту призначення (а при необхідності - область і район), номер відділення компанії експрес-доставки або поштову адресу (індекс, вулиця, будинок, квартира, та інше) для поштової або кур'єрської доставки.

6.2. «Постачальник» повинен виконати відправку замовлення обраним «Покупцем» способом у день надходження оплати за замовлення, за умовою надходження оплати до 13.00 години. Якщо оплата надійшла після 13.00 «Постачальник» має право здійснити відправку замовлення на наступний робочий день.

6.4. При доставці товару з використанням компаній експрес-доставки або поштової служби, «Постачальник» повинен страхувати замовлення на його повну вартість.

6.3. «Покупець» самостійно оплачує послуги, пов'язані з доставкою замовлення.

7. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ТА ТОВАРУ. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

7.1. Всі питання, пов'язані з «Договором», щодо повернення або заміни товару, а так само щодо повернення грошових коштів та гарантійних зобов'язань вирішуються згідно чинного Закону України «Про захист прав споживачів»

7.2. У разі, якщо необхідно проведення технічної перевірки товару «Покупець» погоджується з тим, що його дослідження можуть відбуватися методом руйнування, під час сертифікованого дослідження. Якщо в результаті таких досліджень товар визнається якісним, претензії «Покупця», пов'язані з якістю даного Товару не підлягають задоволенню. Термін прийняття «Постачальником» рішення про визнання претензії - не більше 3 (трьох) місяців з дня отримання «Постачальником» товару для проведення технічної перевірки і всього комплекту супровідних документів, а у разі проведення перевірки виробником Товару – не більше 3 (трьох) місяців з дня отримання виробником товару для проведення технічної перевірки і всього комплекту супровідних документів.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт оферти «Покупцем» є підтвердженням укладення «Договору» на умовах оферти.

8.2. «Договір» набуває чинності з моменту оформлення замовлення «Покупцем» і діє до моменту виконання «Постачальником» зобов'язань за цим Договором.

8.3. «Постачальник» має право вносити зміни в текст цього «Договору» на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення «Покупця» Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна за адресою https://agrosvit.ks.ua/cp84299-dogovor-oferty.html

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. «Постачальник» в межах своєї компетенції (так як сервіс Prom.ua, який використовується для розміщення «Інтернет-магазину» використовує власні методи реєстрації користувачів) гарантує збереження таємниці інформації, яку «Покупець» вказує при оформленні замовлення, та гарантує, що персональні дані «Покупця» не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.2. При оформленні замовлення «Покупець» дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі «Постачальника» виключно для ідентифікації «Покупця», як отримувача при повторних замовленнях, та для коректного виконання умов «Договору»

9.3. «Покупець» повідомлений, що при оформленні замовлення за допомогою телефону, а так само при підтвердженні замовлення оформленого в «Інтернет-магазине», може проводиться запис телефонної розмови, з метою запобігання можливих помилок при оформлення замовлення а так само з метою факту здійснення замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ «СТОРІН»

10.1. «Сторони» несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому «Договором» та чинним законодавством України.

10.2. «Сторони» погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.